Projektowanie reklamy

Projektujemy materiały reklamowe na potrzeby realizowanych zleceń i korekt graficznych materiałów do druku. Usługi projektowanie wykonujemy kompleksowo w pełnym zakresie kreacji.

KREACJA I PROJEKTOWANIE

Innowacyjny projekt to sukces skutecznej reklamy. Podejmiemy się realizacji projektu, skutecznego narzędzia generowania zysku na wysokim poziomie wizualnym.

EDYCJA I KOREKTA PROJEKTÓW

Ewolucja projektu to naturalny proces dostosowywania oferty do zmieniających się wymogów rynku odbiorców i specyfiki branży. Zadbamy o to, aby stworzone już projekty były aktualne, wykonamy niezbędne aktualizacje.

SKŁAD GRAFICZNY

Skład wykonujemy rozmieszczając tekst i zdjęcia, wprowadzamy korektę i przygotowujemy zdjęcia do druku. Opracowania graficzne obejmują między innymi: układ typograficzny, rozmieszczenie i dopasowanie zdjęć oraz pozostałej grafiki, dobór czcionki i etykiety kolorystycznej.

TRANSPORT

Dla naszych klientów świadczymy usługi krajowe i zagraniczne. Zamówione produkty dostarczymy pod wskazany adres w ekspresowym tempie.

DORADZTWO

Zapewniamy dworactwo i pomoc. Zaproponujemy niezbędne zmiany i innowacje. Pomożemy w doborze odpowiednich strategii komunikacji. Do dyspozycji klientów oddajemy nasze doświadczenie i wiedzę.

COPYWRITING

Tworzymy ciekawe treśći marketingowe, uzupełniając przekaz graficzny.

TŁUMACZENIA

Oferujemy wielojęzyczne tłumaczenia, jako warunek szerokiej dostępności Twojej oferty. To także większe grono potencjalnych klientów.

Copyright © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.